ترفند کشیده شدن چشم

ترفند کشیده شدن چشم

ترفند کشیده شدن چشم با آرایش ، با استفاده از مداد چشم ، سایه چشم و مژه مصنوعی یا ریمل امکانپذیر است به شرط استفاده از چند راهکار کاربردی و ساده.

آرایش چشم میتواند تفاوت چشمگیری در ظاهر شما ایجاد کند. یکی از ترفندهای آرایشی بادامی شدن چشم با آرایش که طرفداران زیادی دارد. به خصوص اگر چشمانی گرد و درشت داشته باشید ، ترفند کشیده شدن چشم با آرایش میتواند جذابیت بسیار زیادی به چهره شما بدهد.

ترفند کشیده شدن چشم

 

آموزش قدم به قدم

برای کشیده شدن چشم باید بیشتر روی گوشه خارجی چشم کار کنید. ابروهایتان را کمانی و بلند کنید. بنابراین اگر ابروهای گرد و هلالی و کوتاه دارید هنگام آرایش چشم کشیده باید ابروها را هم متناسب با چشم ها آرایش کرده و کشیده تر کنید.

همیشه برای ماندگاری آرایش از پرایمر استفاده کنید ، استفاده از پرایمر برای آرایش چسم باعث می شود که سایه به راحتی روی پلک پخش شود و ثابت بماند.

اگر پرایمر نداشتید میتوانید مقداری کانسیلر روی پلک و زیر چشم بزنید و با اسفنج به صورت ضربه ای کانسیلر را پخش کنید و سپس با براش کمی پنکیک روی پلک بزنید و سپس آرایش چشم را شروع کنید.

ترفند کشیده شدن چشم

استفاده از سایه متوسط برای پشت پلک

با یک براش تخت و باریک ، رنگ سایه ای نسبتا تیره انتخاب کنید ، اگر میخواهید از چند رنگ سایه پشت پلک استفاده کنید باید سایه ها از گوشه داخلی چشم به سمت گوشه بیرونی چشم تیره تر شوند به عنوان مثال میتوانید به ترتیب از رنگ صدفی یا کرمی روشن ، رنگ کمی تیره و رنگ کاملا تیره مثل مشکی یا دودی انتخاب کنید.

 

برای این کار بهترین سایه ، رنگ قهوه ای است. با استفاده از براش باریک رنگ قهوه ای تیره را روی چین پشت پلک بزنید. جهت حرکت براش باید به سمت بیرون و گوشه خارجی چشم باشد. رنگ قهوه را کمی بیرون تر از پلک ببرید به طوری که انگار طول چین پلک بیشتر است.

در انتها درست مثل خط چشم ، براش را به صورت مورد به سمت داخل پلک بالای خط مژه بکشید ، طوری در گوشه خارچی پلک شما حالت V شکل بگیرد.

ترفند کشیده شدن چشم

استفاده از سایه روشن برای گوشه داخلی چشم

یک سایه کاملا روشن در تناژ رنگی سفید ، کرمی یا صدفی انتخاب کنید. با یک براش کوچک سایه روشن را روی گوشه داخلی پلک بزنید و تا نیمه پلک ادامه دهید.

سایه را نزدیک به بن مژه بزنید و بالاتر نبرید. تا جایی که بر آمدگی چشم را از روی پلک احساس میکنید ، سایه روشن را پخش کنید.

استفاده از سایه تیره یا مشکی برای گوشه چشم

حالا فرم بادامی به چشمانتان بدهید. برای بادامی شدن چشم با آرایش باید با سایه خط چشمی دنباله دار و گربه ای یکشید.

 

با براش صاف و باریک، سایه تیره مشکی را درست مثل خط چشم روی گوشه خارجی چشم و چسبیده به مژه ها بکشید. دنباله آن را ادامه دهید.

اگر میخواهید که آرایشتان محو و ملایم باشد میتوانید با همان براش سایه تیره را به سمت بالا محو کنید.

استفاده از مداد مشکی داخل چشم

مداد نرم مشکی را داخل چشم روی بن مژه ها بکشید تا فاصله بین مژه ها با مداد سیاه شود. میتوانید هم داخل پلک پایین و هم داخل پلک بالا را مداد بکشید. در انتها ادامه خط چشم را به گوشه داخلی پلک وصل کنید. کمی بیرون از چشم به صورت تیز بکشید.

البته برای چشمان ریز از مداد داخل پلک اجتناب کنید.

از این روش میتوانید به جای سایه سیاه استفاده کنید. استفاده از مداد مشکی برای مبتدی ها بسیار راحت تر از سایه است.

میتوانید سرتاسر پلک خود را مداد مشکی بکشید و سپس با یک براش تخت آن را محو کنید.

استفاده از مژه مصنوعی و ریمل

برای بادامی شدن چشم با آرایش از ریمل و مژه مصنوعی استفاده کنید. به خصوص اگر مژه های پر و بلندی ندارید باید از مژه مصنوعی استفاده کنید.

هنگام استفاده از مژه مصنوعی باید نوعی را انتخاب کنید که گوشه خارجی آن مژه های بلندتری داشته باشد.

سالن زیبایی مریم محمدی ارائه دهنده کلیه خدمات زیبایی واقع در گلسار رشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کارهای زیبایی از سایت مریم محمدی دیدن فرمایید.

صفحه اینستاگرام ما را دنبال بفرمایید.

نظرات بسته شده است.