لیفت ابرو

لیفت ابرو

لیفت ابرو ، دادن حالت مشخص به ابروهاست . این روش کمک میکند تا ابروهاتون به سمت بالا حالت داده بشه و پرپشت تر و پهن تر به نظر برسد . به طور کلی به معنی  بالا نگه داشتن تارهای ابرو هست.

این روش علاوه بر اینکه باعث افزایش زیبایی برای ابروها میشه، خاصیت تقویت کنندگی هم برای تارهای ابرو داره و کمک میکنه تا ابروهاتون ویتامینه بشن و تارهای ابرو ضخیم تر خواهند شد.

برای چه افرادی مناسب است؟

  • افرادی که دوست دارند ابروهایشان به طور طبیعی حالت هاشور شده داشته باشد.
  •   ابروهای نامرتب و تارهای نازک

لیفت ابرو

روش انجام لیفت ابرو

برای انجام این کار باید به یک سالن زیبایی یا آرایشگاه که کار لیفت ابرو و مژه رو به طور حرفه ای انجام میدن مراجعه کنید.

برای لیفت ابرو ابتدا ابروها رو مرتب میکنند . بعد تارهای ابرو رو در جهت دلخواه شما به سمت بالا شانه میکنند . سپس چسب مخصوص لیفت روی ابروها استفاده می شود و تارها در جهت مشخص فیکس می شود .

در مرحله بعدی مواد مخصوص لیفت ابرو را بر روی تارهای ابرو قرارمی دهیم و بعد از مدت زمان مشخص، این مواد را از روی ابروها پاک میکنیم. سپس در مرحله بعدی مواد فیکس کننده روی ابروها می زنیم و معمولا باید بین 15 تا 20 دقیقه این مواد رو ابروها باقی بماند و بعد مواد فیکس کننده لیفت ابرو رو پاک میکنیم و اگر تمایل داشته باشیم روی ابروها رنگ ابرو هم قرار می دهیم ، در غیر این صورت رنگ طبیعی ابروها حفظ خواهد شد و در مرحله آخر مواد کراتینی را به ابروها می زنیم.

فرآیند لیفت ابرو در آرایشگاه چقدر طول می کشد ؟

به طور کلی ، فرآیند لیفت ابرو در آرایشگاه خیلی طول نمی کشد . اگر اصلاح ابرو و رنگ کردن ابرو را نیز همراه با لیفت ابروها انجام دهید ، چیزی در حدود 30 تا 40 دقیقه زمان می برند . به همین دلیل است که یکی از روش های زیبایی سریع در آرایشگاه محسوب می شود .

 

لیفت ابرو و میکروبلیدینگ ابرو چه تفاوتی دارند ؟

لیفت ابرو

ابروها به واسطه مواد مخصوص حالت می دهیم و ظاهری طبیعی دارد .

میکروبلیدینگ ابرو

خطوط باریک و ظریفی شبیه به تارهای ابرو با استفاده از ابزارها و رنگ مخصوص در لابه لای ابروها کشیده می شود .

 

توصیه های مهم بعد از لیفت ابرو

بعد از این کار به شما توصیه میشه که حداقل تا 1 روز  ابروها را خشک نگه دارید . با این کار مواد کراتینی به خوبی جذب تارهای ابرو بشه. روز اول ، تارهای ابرو چسبیده به هم هستند . اما بعد از 2 روز و شستن ابروها، حالت بالا رفته ابروها مشخص میشود و ابرو به شکل تار به تار دیده خواهند شد.

بعد از انجام لیفت ابرو و گذشت 3 روز از آن شما هیچ محدودیتی در آرایش ، شنا ، وضو و … نخواهید داشت و به شما توصیه می شود که فقط با استفاده از روغن یا کرم ، ناحیه مورد نظر را مرطوب نگه دارید .

 

چقدر ماندگاری دارد؟

بعد از لیفت ابرو در آرایشگاه بلافاصله متوجه تغییراتی خواهید شد . با توجه به کیفیت مواد مصرفی ،  6 تا 8 هفته و گاهی اوقات بیشتر ماندگاری داشته باشد . برای اینکه ماندگاری بیشتری داشته باشد لازم است در 24 ساعت اول ، مانع از خیس شدن ابروها شوید .

 

لیفت ابرو برای چه افرادی مناسب است ؟

  • افرادی که به طور طبیعی دارای ابروهای پر و کاملی هستند و فقط برای حفظ زیبایی ابروهای خود از ژل ابرو استفاده می کنند .
  • برای افرادی که تارهای ابرو نامنظم و نازکی دارند که به خوبی حالت نمی گیرد .
     

سالن زیبایی مریم محمدی ارائه دهنده کلیه خدمات زیبایی واقع در گلسار رشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کارهای زیبایی از سایت مریم محمدی دیدن فرمایید.

صفحه اینستاگرام ما را دنبال بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *